Cuma , 2 Aralık 2022

”Pflegeteam die Alternative” yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi

22 yıldır hasta ve yaşlı bakımı servisi olarak hizmet sunan ”Pflegeteam die Alternative” bakım servisi, yeni hizmet binasının açılşını yaptı.

Çabuker

Belgin ve Cemal Çabuker çiftinin işlettiği Aile şirketi ”Pflegeteam die Alternative” bakım servisi, Billstedt semtinde, Schiffbeker Weg 177 adresinde,  çalışanların, bakımını üstlendikleri misafirlerinin ve davetlilerin  katıldığı  bir etkinlikle yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirdiler.
Açılış etkinliğinde, hizmet binasının bahçesinde kurdukları Grill ile misafir ve dostlarını ağırlayan Çabuker çifti, mülkiyetini satın aldıkları binayı ileriki süreçte büyüterek günlük hasta bakımı ve hizmetinin yanı sıra ”Hasta ve yaşlı bakım evi” olarakta hizmet vermeyi düşündüklerini belirtiler.


22 yılın tecrübesi ve profesyonel kadrosuyla, sağlık sorunları olan insanlara, kişiye özel bakım ve destek hizmeti verdiklerini belirten Belgin Çabuker,  temelinde insan faktörü olan, sevgi ve saygıya dayalı, sağlık ve bakım alanında güvenli, kaliteli ve samimi bakım hizmetlerini prensip edindiklerini belirtti.
Cemal Çabuker, hizmetleri konusunda şunları ifade etti; ”Hasta ve bakıma muhtaç insanların tüm sorunlarına yönelik hizmetin yanı sıra, ücretsiz ve kişisel danışmanlık hizmetide sunmaktayız. Bakımını üstlendiğimiz her insanın ihtiyacına göre en iyi hizmeti sunmak için işin uzmanı, özverili ve çalışma tempomuza uyum sağlayan personelimizle, hastalarımıza sorumluluklarının bilincinde davranarak gerekli durumlarda yakınlarına da destek vermekteyiz. Hastalarımıza ev ortamında mümkün olabildiğince hizmetin en iyisini verme gayretindeyiz.” dedi.

Daha önce Barmbek semtindeki işyerlerinden hizmet sunan ”Pflegeteam die Alternative” 10 çalışanıyla yaklaşık 40 yaşlı ve hastaya bakım ve sağlık hizmeti verdiklerini belirten Belgin Çabuker, hastanın durumuna göre temel bakım olarak Vücut bakımı, giyinmede ve soyunmada yardım, Mobilizasyon, Hasta pozisyonlama ve sevkiyat, Besin alımında yardım etmede ayrıca, ev için acil çağrı sistemleri, yemek servisi, Eczane servisi, tıbbi malzeme gereksinimi, kuaför, ayak bakımı konularında yardımcı olduklarını ifade etti.


Belgin Çabuker, ”Hasta yakınlarına ve doktorlara vital değerler yani, tansiyon, kan şekeri gibi genel sağlık durumu hakkında her an hastanın güncel durumu hakkında bilgi verme gibi konularda hizmetlerimiz arasındadır. Hastanın ev işleri, alışveriş ve temizlik konularında da hizmet vermekteyiz” dedi.  Bilgi için 040/642 61 32

Mustafa Akpolat / Güncel

About Editör .

Check Also

8 Mayısta ırkçılık lanetlenecek, ırkçı terör kurbanları anılacak

Hamburg’da Ramazan Avcı İnisiyatifinin (RAİ) çağrısı üzerine oluşan birlik, 8 Mayısta”Hanau Her Yerde” başlığı altında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.