Çarşamba , 18 Mayıs 2022

Öger Tours 2011 yaz sezonu kataloğunu tanıttı

Güncel / Hamburg

Öger Tours, 2011 yaz sezonunda Türkiye’deki tatil beldelerini tanıtan ve içinde 350 adet otelin yer aldığı 420 sayfalık yeni Türkiye kataloğunu tatilcilerin hizmetine sundu.

Hamburg’da düzenlenen toplantıya katılan Thomas Cook Touristik Almanya Genel Müdürü Michael Tenzer, Öger Tours Genel Müdürü Georg Welbers ile Türkiye Tur Operatörü sorumlusu Altan Tarakçı, Katalog Sorumlusu Deniz Öger ve Ortadoğu ürün menejeri Volker Bromund, Öger Tours 2001 yaz sezonu kataloğunu tanıttılar.

Ekim 2010 tarihinden itibaren Thomas Cook şirketinin devraldığını söyleyen Tenzer, Türkiye’de tatil yapmak isteyen tatilcilere beş yıldızlı 138 otel ile hizmet vereceklerini ve toplam 350 otelin Ege ve Akdeniz bölgesinde faliyette olacağını belirtti. Tenzer, Öger Tours’un suluslararası standartlarının üzerinde hizmet veren beş yıldızlı otel hizmeti dışında, Türkiye’de bulunan tatilcilerin, düzenlenecek turlarla Sörf, Wellness-Spa, termal oteller tenis ve golf sahalarına da ulaşabileceklerini belirtti. Tarakçı ise Türkiye’de 20 havaalanı noktasına uşuş yapan Charter uçuşlarıyla, özellikle Hamburg, Berlin, Tegel, Düseldorf, Köln, Franfurt, Stutgart, Münih, Viyana ve Zürih’ten Antalya’ya direk uçuşların sadece Öger Tours’da mevcut olduğunu anlattı. İstanbul için yeni paket Dr. Georg Welbers de, 20011 yılı için İstanbul için yeni paket proğramlarının mevcut olduğunu belirterek, tatilciler uçuş ve otel dahil, İstanbul içerisinde ve çevresine düzenlenecek şehir turları ile tarihi ve doğal güzelliklerin bir arada olduğu noktaları gezebilme, boğazda kahvaltı, Dolmabahçe ve Beylerbeyi sarayları, hamamlar ve müzeleri görme imkanı bulacaklarını söyledi. Katalog sorumlusu yönetim kurulu üyesi Deniz Öger, Yeni trend ‘’Boutique ve Top Hotel’’ adı altında 38 otelin daha Antakya, Bodrum ve Antalya’da ilave edilerek hizmet vereceğini açıklayarak, Türkiye üzerinden Mısır, Arap Emirlikleri, Malta, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Meksika, Kenya ve Tayland’a kadar turların tatilcilere sunulacağını belirtti. Hamburg’da düzenlenen toplantıya katılan Thomas Cook Touristik Almanya Genel Müdürü Michael Tenzer, Öger Tours Genel Müdürü Georg Welbers ile Türkiye Tur Operatörü sorumlusu Altan Tarakçı, Katalog Sorumlusu Deniz Öger ve Ortadoğu ürün menejeri Volker Bromund, Öger Tours 2001 yaz sezonu kataloğunu tanıttılar.

About Mustafa Akpolat

Check Also

Resmi kayıtlara göre 111 kişinin hayatını kaybettiği Maraş Katliamı üzerinden 41 yıl geçti.

Maraş’ta 19-24 Aralık  1978  tarihlerinde kontrgerilla destekli sağcılar, çevre köy ve ilçelerden çağırdıkları silahlı grupların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir