Pazar , 5 Şubat 2023

Hatay Engin ile Mektup Bar’da Eğlenceye Devam

Yaklaşık iki yıldır Hamburg Kieler Strasse 342 adresinde Cahit İpek tarafından işletilen Mektup Bar, Cuma, Cumartesi ve tatil günleri canlı müzik eşliğinde eğlence sektöründe hizmet vermektedir. Mektup Bar, nezih bir ortamda günün ve haftanın yorğunluğunu atmak isteyen Hamburglulara farklı bir aile ve güven ortamında hizmet sunmaya devam eden iddialı bir adres.

Güncel/ Hamburg
Avrupa sahnelerinin yakından tanıdığı Hatay Engin, 4 Ekim’den sonra 19 Ekim Bayram eğlencesinde tekrar Hamburg’da sahne alacak.
Avrupa’da yıllardır bir çok yerde sahne alan ve sanat müziğinin Avrupa’daki eşsiz temsilcisi Hatay Engin‘in, düzenli aralıklarla Mektup Bar’da sahne almaya devam edeceği belirtildi. Hamburglu işadami Cahit İpek, Mektup Bar’ın müziğin ve eğlencenin kuzey Almanya‘daki en iyi ve en güvenilir adresi olmaya devam e

deceğini açıkladı.

Aile atmosferi içinde eğlenmek isteyenler için, düzenli aralıklarla Türkiye’den ve Avrupa’dan sevilen sanatçıları konuk edeceklerini sözlerine ekleyrek, Türkiye’nin sıcak eğlence havasını Hamburg’da yaşatmaya özen gösteriyoruz dedi.
Hamburgluların yakından tanıdığı, Piyanist Talat, Murat Narinç, K

oray ve Bülent’in sazları eşliğinde sahne alan Hatay Engin, Mektup Bar’ı dolduran konuklara hafta sonu sabahın ilk ışıklarına kadar sanat müziğinin sevilen şarkılarıyla unutulmaz bir müzik ziyafet verdi.
Mektup Bar‘da Cuma günleri gerçekleştirilen ”Ü 30” e ( 30 yaşın üstü) gösterilen ilgi nedeniyle, Bu Cuma günü’de ”Ü 30” eğlencesi devam edecek.  Yine değişik aralıklarla düzenlenen programlardan biri olan, ”Roman Ateşi’‘ adı ile düzenlenen programların, talebe göre de değişik aralıklarla devam edeceği belirtildi.

Hediyeli Eğlence
Mektup Bar‘ın nezih eğlence ortamının ayrıcalığının, dağıtılacak hediye kuponlarıyla devam edeceği ifade edildi. Konuklarına hediyeler de dağıtacak olan Mektup Bar’da, 12 Ekim

Cumartesi programında, 2 kişiye Juwelier ve 5 kişiye de, Orkinus’tan hediye çekleri verileceği belirtildi.
İşadami İpek, ”Muhteşem Kadro süper bir eğlence sizleri bekliyor. Eğlencenin ve eğlenmenin farkını görüp, hep beraber Mektup Bar’da yaşayalım’‘ açıklamasıyla, güven ortamı içinde özgün müzikten, sanat müziğine eğlenmek isteyen konukları, Rezervasyon yapmaları için Mektup Bar’a davet etti.

Sözlerine “Mektup Bar ayrıca, kına, doğum günü, iş yemeği  gibi özel eğlence ve etkinlikleriniz içinde hizmet vermektedir” diyerek, son verdi.

Son Güncelleme: Salı, 08 Ekim 2013 19:23

About Admin

Check Also

İğneyi kendimize… – Selahattin Demirtaş*

Selahattin Demirtaş, T24’e yazdığı “İğneyi kendimize” başlıklı yazısında “HDP’nin yaşadığı mağduriyetler, siyasi kararlar alırken duygusal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.