Cumartesi , 24 Temmuz 2021

Hamburg’ta bir ilk; ”Köfteci Dayı” hizmete açıldı

1 Mart Pazar günü Altona Bahrenfelder Str 205 adresinde, İşveren Hasan Geyik tarafından, Didem kuyumcu yanında açılışı yapılan ”Köfteci Dayı” müşteri akınına uğradı.
Açılışta, Lütfü Kortag, Mustafa Kahraman, Ziya Toprak, Selim Ataş, Mehmet Geyik, Celal Pamukoğlu, Mehmet Günyar hazır bulundular.

Hamburg’da bir ilk olma özelliği taşıyan ”Köfteci Dayı”, Döner’den sonra, ”Ekmek içi Köfte” yanında köpüklü ayranıyla yoğun ilgi göreceğe benziyor.
”Köfteci Dayı” da özel olarak işe başlayan Köfteci Tanzer Ustan’ın meşhur Izgara köftesi ile açılışı yapılan mekanda, ileriki günlerde bir çok köfte çeşidi ile müşterilerin damak tadına hitap edeceklerini belirten Hasan Geyik, Köftecide, Köfte çeşitleri, Çorba ve tatlı olarak Sutlaçla müşterilerine hizmet söyledi.

Kamuran Pelek, Önder Zeybek, Ziya Toprak, Abdullah Akar, Nihat Kırmızı, Gözde Varol

Hem doyurucu olması hemde fiyat olarak uygun olmasının yanı sıra asıl önemli olan lezzeti ile müşterilerine hizmet eden ”Köfteci Dayı” yı tavsiye ederiz.

About Admin

Avatar

Check Also

Hamburg’da Polisin 7 kuruşunu ile öldürelen Omar için Adalet arayışı devam ediyor

Hamburg polisi tarafından  28 Mayıs 2021 tarihinde 7 kurşunla öldürülen Lübnan/Filistinli mülteci Omar davasının aydınlığa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir