Perşembe , 1 Aralık 2022

Hamburg Galatasaray Derneği’nden Şampiyonluk kutlaması

Galatasaray Hamburg Derneği,  eğlence merkezi Mektup Bar’da Galatasaray’ın 20. şampiyonluğunu eğlenerek kutladılar.

gs1

Güncel/Hamburg

Hamburg’da faaliyetler sürdüren Galatasaray Hamburg Derneği, Galatasaray’ın 20.şampiyonluğunu ve 4.yıldızı takmalarını eğlenerek kutladılar. Hamburg’da faaliyet yürüten bir çok sivil toplum kuruluşu ve spor derneği yöneticileri, işverenler, müzisyen ve spor severler güzel bir atmosferde Galatasaray’ın şampıyonluğunu kutlayarak hep birlikte eğlendiler. Dernek Başkanı Ziya Toprak, yaptığı konuşmayla ve dernek çalışmalarına yapmış oldukları hizmetlerinden ve dayanışmadan dolayı spor severlere plakat vererek teşekkür etti. Dernek Eş başkanı Kamuran Pelek’in çalıştığından dolayı eğlencede bulunamadığını belirten Toprak, eğlenceye katılarak destek olan herkese ayrıca teşekkür etti.

gs3

Sunuculuğunu Gürcan Özbudakcı’nın yaptığı eğlencede, Serdar, Furkan, Engin ve Cemo’nun müzikleri eşliğinde sahne alan Ahmet Yavuz, Özcan Süer’den sonra Avrupa’nın nadide sesi Hayat Engin gerek şarkıları gereksede misafirlerle girdiği dialog ve show’u ile hoş ve güzel bir program sunarak bol alkış aldı. Sabahın ilk işiklarına kadar devam eden eğlencede, herkes gönlünce eğlenerek güzel bir kutlama yaşadılar.

 

About Mustafa Akpolat

Check Also

Resmi kayıtlara göre 111 kişinin hayatını kaybettiği Maraş Katliamı üzerinden 41 yıl geçti.

Maraş’ta 19-24 Aralık  1978  tarihlerinde kontrgerilla destekli sağcılar, çevre köy ve ilçelerden çağırdıkları silahlı grupların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.