Perşembe , 9 Şubat 2023

GRUP YORUM’DAN YAĞMUR ALTINDA ALMANYA KONSERİ

Grup Yorum Almanya’da düzenlenen bir etkinlikte muhteşem bir konser verdi.

Grup Yorum, Almanya’nın Gladbeck kentinde düzenlenen “Irkçılığa karşı tek ses tek yürek” adlı kültür festivalinde hayranlarıyla buluştu. Çeşitli müzik gruplarının ardından sahne alan Grup Yorum, “İşte buradayız” adlı parçalarıyla konserine başladı.

Grup Yorum susturulamaz

Grup Yorum üyeleri, ara ara yaptıkları konuşmalarda, “Etkinliğe katılmamızı engellemek için çok çaba harcayan çevrelerin olduğunu biliyoruz, ama engel olamadılar buradayız” şeklinde ki sözlerine yağmurlu havaya rağmen alanı terk etmeyen Grup Yorum hayranları da, “Grup Yorum Halktır, Susturulamaz” sloganlarıyla destek verdi. Yağmur altında şemsiyelerini açarak saatlerce etkinlik alanında bekleyen Grup Yorum sevenler, pek çok parçayı grupla birlikte seslendirdi.

Eski bir Yorum üyesi: CHP milletvekili Hilmi Yarayıcı’dan arkadaşlarına destek

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’da bulunan CHP Milletvekili Hilmi Yarayıcı, eskiden kendisinin de üyesi olduğu Grup Yorum’un konserine gelerek, arkadaşlarına destek verdi. Sahnede kısa bir selamlama konuşması da yapan vekil Hilmi Yarayıcı, daha sonra gruba katılarak şarkıları birlikte seslendirdi.

Kötü hava koşullarına yağmura rağmen Yorumseverler konser alanını terketmedi, konser geç saatlere kadar devam etti.

Muhabirce/ Gladbeck

About Mustafa Akpolat

Check Also

Resmi kayıtlara göre 111 kişinin hayatını kaybettiği Maraş Katliamı üzerinden 41 yıl geçti.

Maraş’ta 19-24 Aralık  1978  tarihlerinde kontrgerilla destekli sağcılar, çevre köy ve ilçelerden çağırdıkları silahlı grupların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.