Bulunan cesedin Tunahan’a ait olduğu tahmin ediliyor

Hamburg polisi tarafından  23 Haziran’dan beri kayıp olarak aranan profesyonel boksör Tunahan Keser’e ait olduğu tahmin edilen bir ceset bulundu.
Polis’in verdiği bilgi ve basında çıkan  haberlere göre, Schleswig/Holstein eyaletine bağlı Itzehoe kasabasındaki otoban yakınında ormanlık alanda bir TIR soförü tarafından bulunan cesedin Tunahan Keser’e ait olduğu tahmin ediliyor. Basında çıkan haberlerde, Baba Cemil Keser, cesedi daha görmediğini ancak, polis’ten aldığı bilgiye göre, vucudundaki dövme, yüzük ve kolyeden cesedin Tunahan’a ait olduğunu anladım” şeklinden görüş belirttiğinı yazdı. Başından vurlumuş olarak ölü bulunan cesedin Tunahan’a ait olup olmadığı Pazartesi yapılacak otopsi raporundan sonra kesinleşecek.
Son olarak 23 Haziran Cuma günü saat 17.30 sularında, Hamburg’da Kollaustr. sokağında çalıştığı işyerinden çıkan Tunahan’ın arabası da, çalıştığı işyerinin karşısında park edilmiş halde bulunmuştu.
Ayrıca, Tunahan kaybolmadan bir gece önce antrenörü Khoren Gevor’un bacaklarından kurşunlanmasıyla bu olayın arasında bir bağ olup olmadığıda araştırıldığı belirtiliyor.

About Editör .

Check Also

8 Mayısta ırkçılık lanetlenecek, ırkçı terör kurbanları anılacak

Hamburg’da Ramazan Avcı İnisiyatifinin (RAİ) çağrısı üzerine oluşan birlik, 8 Mayısta”Hanau Her Yerde” başlığı altında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.