Bizim dört dörtlük gecemiz’ de doyasıya eğlence

Serkan Alkan tarafından, Hit-Hous düğün ve toplantı salonunda ”Bizim dört dörtlük gecemiz” adı ile düzenlenen etkinlikte, Halay’dan THM, Rock ve Pop’a kadar, kendi alanlarından başarılı ve sevilen grup ve müzisyenler sahne alarak, etkinliğe katılanları geç saatlere kadar doyasıya eğlendirdiler.

Mustafa Akpolat / Güncel

Etkinlik sıcak bir atmosferde başladı. Arkadaşlar orkestrası ve Serkan Alkan‘ın müzikleri eşliğinde, halaylar çekildi. Seval ve Hüseyin seçme türkülerle dinleyenleri çoşturdu. Grup Nalband ve Murat İnce‘nin anadolu rock, DJ Serdar-Zeynel ve ‘ın DJ’liğinde ise pop şarkılarıyla davetliler geç saatlere kadar dans etti.

Aile ortamı havasında gerçekleşen etkinlik ile ilgili olarak Serkan Alkan yapığı kısa açıklamasında; ”Dün, Bizim 4 dörtlük Gecemize destek veren, katkıda bulunan, söz veripte gelenlere, aileme arkadaşlarıma dostlarıma teşekkür ediyorum.

Türkiye’den gelen Tiyatro Replik’e, Ali Akdemir‘e, sponsorlarıma ve tüm temiz ve güzel yürekli müzisyen arkadaşlarıma ile salon Hit House yetkililerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Kazasız belasız, eğlenceli ve müzik kalitesinden ödün vermediğimiz bir güzel projemizden sonra, daha farklı ve değişik konseptlere yine hep birlikte imza atma ümidiyle sevgi ve saygılarımla” diyerek düşüncelerini ifade etti

About Admin

Check Also

İğneyi kendimize… – Selahattin Demirtaş*

Selahattin Demirtaş, T24’e yazdığı “İğneyi kendimize” başlıklı yazısında “HDP’nin yaşadığı mağduriyetler, siyasi kararlar alırken duygusal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir