Salı , 9 Ağustos 2022

”Bizim 4 dörtlük gecemiz”de doyasıya eğlence

Güncel/ Hambug

Gecen Cumartesi günü Serkan Alkan tarafından, Umdenkbar’da ”Bizim dört dörtlük gecemiz” adı ile düzenlenen etkinlikte, Serkan Alkan,  Murat Ince & Grup NalBand sahne alarak eğlenceye katılan misafirlerine güzel bir gece yaşattılar.

Umd4
13.sü gerçekleştirilen ”Bizim 4 dörtlük gecemiz” etkinliğinde Serkan Alkan’ın Sazı eşliğinde Türküleri seslendirdiği, Murat İnce ve Grup NalBand’ın Nostajiden Anadolu rock’a, Pop şarkıların’dan Türküler’e kadar yer verildiği gecede misafirler kimi zaman şarkılara eşlik etti kimi zaman dans ederek eğlendiler.

UmD
Umdenkbar’da Aile ortamı atmosferinde gerçekleşen etkinlik ile ilgili olarak Serkan Alkan yapığı kısa açıklamasında; ”Bizim 4 dörtlük Gecemize destek veren, katkıda bulunan, katılanlara, arkadaşlarıma dostlarıma ve Mekan Sahibi Leyla Hanım ve ekibine teşekkür ediyorum. Eğlenceli ve müzik kalitesinden ödün vermediğimiz etkinliklerimiz devam edecek” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Umd8Umd1Umd7

Umd6Umd5Umd2UMD9

About Mustafa Akpolat

Check Also

Resmi kayıtlara göre 111 kişinin hayatını kaybettiği Maraş Katliamı üzerinden 41 yıl geçti.

Maraş’ta 19-24 Aralık  1978  tarihlerinde kontrgerilla destekli sağcılar, çevre köy ve ilçelerden çağırdıkları silahlı grupların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.