Salı , 31 Ocak 2023

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda patlama

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Çevreyolu üzerindeki binasının otoparkında bir patlama meydana geldi. Olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Patlamanın nedeni henüz belli değil.

Antalya Valiliği, patlama sonucunda cam kesiğinden 10 kişinin yaralandığını açıkladı.
ATSO binasının çevre yolu üzerindeki binasının otoparkında, henüz belirlenemeyen nedenle patlama oldu. Antalya Valiliği patlamada 10 kişinin hafif yaralandığını duyurdu.

patlama

ATSO binasının çevre yolu üzerindeki binasının otoparkında, henüz belirlenemeyen nedenle patlama oldu.

Patlama sonrasında bölgeye çok sayıda ambulans, itfaiye ile çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Polis patlamanın olduğu bölgede güvenlik önlemleri aldı.

BELEDİYE BAŞKANI TÜREL: KAZA OLABİLİR, AĞIR YARALI YOK

Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel, patlamanın kaza da olabileceğini belirterek, cam kesikleri dışında yaralı bulunmadığını, hayati tehlikesi olan kimsenin olmadığını söyledi. CNNTürk TV’nin canlı yayınında konuşan Türel, “Bu gibi patlamaları hemen hepimiz güvenlik endişesiyle terör şüphesiyle karşılıyoruz ama henüz çok erken. Çünkü patlama olan Ticaret ve Sanayi Odası şehre uzak bir bina, patlama da otoparkta oluyor” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Kazayı içeren bir patlama da söz konusu olabilir. İlk bilgilere göre hayati tehlike söz konusu değil, cam kesikleri dışında yaralananlarımız yok.” Patlamanın meydana geldiği ATSO’nun Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin’de olayda can kaybı olmadığını teyit etti. (Kaynak :sputniknews)

Resmi Twitter'da görüntüle

Resmi Twitter'da görüntüle

Polis patlamanın olduğu bölgede güvenlik önlemleri aldı.

About Editör .

Check Also

8 Mayısta ırkçılık lanetlenecek, ırkçı terör kurbanları anılacak

Hamburg’da Ramazan Avcı İnisiyatifinin (RAİ) çağrısı üzerine oluşan birlik, 8 Mayısta”Hanau Her Yerde” başlığı altında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.